SKU: PPBCHA20
GTIN: 0990478105041
365.62 365.62 AED AED 365.62 شامل الضريبة
Not Available For Sale
  • Battery
  • Input
  • Output
  • Total Output
  • SCP
هذه التركيبة غير موجودة.
Out of Stock
Invalid email
We'll notify you once the product is back in stock.
Added to your wishlist
Battery: Li-ion 30000 mAh / 111Wh
Input: USB-C1 PD 100W DC 5V / 3A 9V / 3A 12V / 3A 15V / 3A 20V / 5A
Output: USB-C1 PD 100W DC 5V / 3A 9V / 3A 12V / 3A 15V / 3A 20V / 5A USB-C2 PD 45W DC 5V / 3A 9V / 3A 12V / 3A 15V / 3A USB-A1 QC 22.5W DC 5V / 3A 9V / 2A 12V / 1.5A USB-A2 QC 22.5W DC 5V / 3A 9V / 2A 12V / 1.5A
Total Output: 110W Max
SCP: DC 5V / 4.5A 4.5V / 5A
Loading ...
Loading ...
BULK PURCHASE
Buy More, Save More - Bulk Purchase Deals Await! CHECK IT OUT
Onyx 30000mAh Dual USB-C Power Bank
Description
Powerology Power Banks Onyx Power Bank Multi-Device Charging Black
Features
  • Multi-Device Charging
  • Power Dash 3.0
  • Built-In Safeguard
  • Laptop Charger
  • 0% to 60% in 35minutes
  • Dual USB-C and USB-A
  • PD100W
  • 30000mAh
  • Super Compact
Specifications
  • USB-C1 Output: PD 100W DC 5V / 3A 9V / 3A 12V / 3A 15V / 3A 20V / 5A
  • USB-C2 Output: PD 45W DC 5V / 3A 9V / 3A 12V / 3A 15V / 3A
  • USB-A1 Output: QC 22.5W DC 5V / 3A 9V / 2A 12V / 1.5A
  • USB-A2 Output: QC 22.5W DC 5V / 3A 9V / 2A 12V / 1.5A
  • Total Output: 110W Max
  • SCP: DC 5V / 4.5A 4.5V / 5A