SKU: PPMN156BK
GTIN: 0990478105805
678.85 678.85 AED AED 678.85 شامل الضريبة 799.00
Not Available For Sale
هذه التركيبة غير موجودة.
Out of Stock
Invalid email
We'll notify you once the product is back in stock.
Added to your wishlist
Loading ...
Loading ...
BULK PURCHASE
Buy More, Save More - Bulk Purchase Deals Await! CHECK IT OUT
Powerology Projector Ultra Slim Full HD Portable Monitor Dual Speaker Black
Description
Powerology Ultra-Slim Full HD is a lightweight portable 15.6” display IPS Monitor with image resolution of 1920*1080. The 60Hz refresh rate and 350 cd/m2 features provide smoother, more clear visual experience, by reducing blurring in fast-moving scenes. On the other hand, In-Plane Switching (IPS) screen panel provides wider viewing angles for up to 178°, and better color reproduction. This superb visual experience is accompanied by dual speaker in order to give you a remarkable insight into image and sound. This package includes one micro-HDMI to HDMI cable, one USB-C to USB-C cable, and one USB to USB-C cable, with the aim of being compatible with all types of devices.
Powerology Projector Ultra Slim Full HD Portable Monitor Multiple Cables Black
Features
  • Multiple Cables Included
  • Full HD
  • Ultra-Slim
  • 15.6” Display
  • 16:9 Wide Display
  • Dual Speaker
  • Viewing Angel 178°
  • Refresh Rate 60hz
Specifications
  • ​Screen Size: 15.6”
  • Screen Panel: IPS
  • Resolution: 1920 x 1080
  • View Angle: 178 Degrees
  • NTSC: 72%
  • Refresh Rate: 60Hz
  • Speaker: Dual Speakers
  • Power: 10W
  • SKU: PPMN156BK
  • EAN: 6083749672428
Stain Cleaner User Manual
User Manual
Powerology Ultra-Slim Full HD Portable Monitor 15.6"
To discover your product, click on the button below to view the User Manual.
Download User manual​​
Stain Cleaner User Manual
دليل المستخدم
لاستكشاف منتجك قم بالنقر على الزر في الأسفل لتتصفح دليل المستخدم
 تحميل دليل المستخدم
User Manual
Download User manual​​
دليل المستخدم